شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز291
بازدید های دیروز207
بازدید های این هفته793
بازدید های این ماه4597
کل بازدیدها788770
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
رئیس دانشگاه آزاد مراغه: استقلال‌طلبی، استکبارستیزی و عدالتخواهی ۳ آرمان دانشجو است
شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 13:30

رئیس دانشگاه آزاد مراغه:

استقلال‌طلبی، استکبارستیزی و عدالتخواهی ۳ آرمان دانشجو است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: استقلال‌طلبی، استکبارستیزی و عدالتخواهی سه آرمان دانشجوی مسلمان ایرانی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مراغه، محمدرضا ولیلو ظهر امروز در سومین جشنواره فرهیختگان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد با تبریک روز دانشجو گفت: در حیات پرفراز و نشیب سرزمین کهن ایران همواره انسان‌های آزاده‌ای بوده‌اند که با بهره‌گیری از فطرت پاک انسانی و انگیزه‌های والای دینی و شور میهن دوستی در مسیر مبارزه با استبداد و در مسیر کسب استقلال گام برداشته و در این راه از نثار جان خویش نیز کوتاهی نکرده‌اند.

وی اظهار کرد: امروز یاد و خاطره سه شهیدی را گرامی می‌داریم که در تاریخی مهم از حیات سیاسی این کشور با ایستادگی در برابر نفوذ و دخالت بیگانگان و تقدیم جانشان در مسیر حفظ استقلال و آزادگی این ملت با فداکاری، ورق زرین و خونینی از مبارزات دانشجویی و استکبارستیزی این قشر فرهیخته را در دفتر مبارزات انقلابی این دیار ثبت کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه تصریح کرد: دانشجوی مسلمان ایرانی سه آرمان دارد. استقلال‌طلبیی، استکبارستیزی و عدالتخواهی. اکنون که به دهه پنجم پیروزی انقلاب وارد شده‌ایم به کوری چشم دشمنان و استکبارگران، رسیدن به تمدن اسلامی را در مأموریت خودمان داریم و مأموریت‌های شما دانشگاهیان رساندن کشور عزیزمان به این تمدن اسلامی است.

ولیلو ویژگی‌های یک دانشجوی مؤمن و متعهد اسلامی را چنین برشمرد: کسب بینش و تحلیل سیاسی، ارتقای معرفت دینی و معنوی، آرمان‌گرایی، پرسشگری و انتقاد و پیشنهاد سازنده، تولید علم، خلاقیت، هوشیاری و حساسیت در مسائل، مستقل بودن، رعایت اصول اخلاقی، ارزش‌های دینی و قانون‌مداری.

ولیلو گفت: روز دانشجو سرآغاز حرکت شجاعانه و تاریخ ساز دانشگاهیان بوده و هیچگاه به پایان نمی‌رسد و این قشر مهم و تأثیر‌گذار در هر زمان و عرصه‌ای که احساس کرده حضور او می‌تواند در سرنوشت کشور مؤثر باشد، با آگاهی تمام و هوشیاری کامل نقش اثرگذار خود را ایفا کرده است.

به گزارش آنا، سومین جشنواره فرهیختگان و تجلیل از دانشجویان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و حوزه ریاست و روابط عمومی و سایر حوزه‌های این دانشگاه و با حضور مسئولان شهرستان، استادان و جمع کثیری از دانشجویان و خانواده‌ آنان در سالن آمفی تئاتر اندیشه واحد مراغه برگزار شد.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند