شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز133
بازدید های دیروز163
بازدید های این هفته642
بازدید های این ماه3695
کل بازدیدها794748
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
رئیس دانشگاه آزاد تبربز: پایش پایان‌نامه‌های دانشجویی در آذربایجان شرقی عملیاتی‌ می‌شود
پنجشنبه, 08 آذر 1397 ساعت 05:36

رئیس دانشگاه آزاد تبربز:

پایش پایان‌نامه‌های دانشجویی در آذربایجان شرقی عملیاتی‌ می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: پایش و هدایت پایان‌نامه‌های دانشجویی در موضوعات پیشنهادشده برای استان آذربایجان شرقی در حال عملیاتی شدن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی عصر امروز در نشست مشترک رؤسا و معاونان دانشجویی و فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: کارگروه‌های تخصصی برای پایش و کاربردی شدن پایان‌نامه‌های دانشجویی در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: صنعت چرم و کفش و معضل زیست محیطی دریاچه ارومیه دو موضوعی است که مطالعه و بررسی آن برای پایان‌نامه به دانشجوها پیشنهاد و در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی تا مهرماه سال آینده فرصت دارند تا این پایش‌ها را وارد سامانه مربوطه کرده و دفترچه‌ای که به این منظور در نظر گرفته شده را تکمیل کنند و از مهر ماه سال آینده انتخاب عنوان پایان‌نامه از سایت جامع پایش شده خواهد بود و هیچ پایان‌نامه‌ای خارج از این سامانه پذیرفته نمی شود.

وی اظهار کرد: با توجه به گستردگی و آزادی عملی که در حوزه پژوهش وجود دارد، متأسفانه برنامه مدون و مشخصی در راستای هدایت تحقیقات و پژوهش‌ها و امکان تولید دانشی که به تولید ثروت بینجامد در این حوزه تا کنون صورت نگرفته است.

جوانپور با بیان اینکه مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی دارای پشتوانه عظیم دانشجویی، استادان و فارغ‌التحصیلان مستعد است، گفت: این مؤسسه عظیم علمی و پژوهشی قطعاً می‌تواند بازوی علمی، پژوهشی و اجرایی توانمندی برای حل مشکلات، مسائل و چالش‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه باشد، لذا همه ما وظیفه داریم از این طرح حمایت کنیم و بی‌تفاوت از کنار آن نگذریم و در رونق، راهبرد و عملی شدن آن کوشش کنیم.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند