شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز288
بازدید های دیروز207
بازدید های این هفته790
بازدید های این ماه4594
کل بازدیدها788766
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
ولیلو عنوان کرد: فارغ‌التحصیلی ۲۵ هزار دانش‌آموخته از دانشگاه آزاد اسلامی مراغه
دوشنبه, 07 آبان 1397 ساعت 06:35

ولیلو عنوان کرد:

فارغ‌التحصیلی ۲۵ هزار دانش‌آموخته از دانشگاه آزاد اسلامی مراغه

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از فارغ‌التحصیلی ۲۵ هزار دانش‌آموخته در مدت فعالیت بیش از سه دهه این دانشگاه خبر داد.

محمدرضا ولیلو در آستانه سالروز تأسیس واحد مراغه (آبان ۶۴) به خبرنگار خبرگزاری آنا در مراغه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به برکت هدیه امام خمینی(ره) از بدو تأسیس در سال ۱۳۶۱ تاکنون هر روز پله‌های ترقی، توسعه و تعالی را طی کرده و اکنون در مرتبه رفیعی از علم و دانش قرار دارد.

وی افزود: این دانشگاه با مدیریت دلسوزانه همه مسئولان تاکنون بازوی مطمئن و پشتیبان عالی برای نظام دانشگاهی و آموزش عالی کشور بوده است.

ولیلو، دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را عالی ارزیابی و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با دامنه فعالیت در تمام سطوح جامعه، حتی در دورترین نقاط کشور، آرمان تحصیل آسان و همگانی را تحقق بخشیده است.

رئیس واحد مراغه به سابقه ۳۳ ساله این واحد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: واحد مراغه نمونه بارزی از خودباوری، ایمان، اعتقاد و عزم راسخ مردم فرهنگ‌دوست و عالم‌پرور این خطه است که آبان ۶۴ کار خود را با سه رشته کارشناسی و در یک مدرسه استیجاری آغاز کرد.

وی خاطرنشان کرد که واحد مراغه اکنون به همت مردم و مسئولان بافرهنگ مراغه، پرسنل خدوم، کارکنان، استادان و رؤسای پیشین این واحد دانشگاهی با حدود ۴ هزار دانشجو، ۲۵ هزار دانش‌آموخته، ۹ رشته دکتری، ۴۷ رشته کارشناسی ارشد، ۴۷ رشته کارشناسی و ده‌ها رشته کاردانی به فعالیت علمی خود ادامه می‌دهد.

به گفته ولیلو، ۴۰ هزار متر مربع فضای اعیانی آموزشی- پژوهشی، چاپ ده‌ها کتاب و انتشار مجلات علمی - پژوهشی، کسب رتبه‌های برتر در زمینه‌های علمی - آموزشی، ورزشی و فرهنگی، برگزاری همایش‌های علمی- پژوهشی ملی و منطقه‌ای، ثبت اختراعات و فعالیت مرکز رشد با هسته‌های فناور و ایده‌های برتر ازجمله فعالیت‌ها و دستاوردهای این واحد دانشگاهی است.

رئیس واحد مراغه عنوان کرد که این واحد دانشگاهی با دارابودن کتابخانه مجهز و مجتمع تحقیقاتی باغبانی و دامپروری، اشتغال به تحصیل بیش از ۷۰۰ نفر دانشجو در مرکز آموزشی فرهنگی سما، هزار دانش‌آموز در مدارس سما، دارابودن امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسب و ارائه تسهیلات مالی اعم از وام‌های متنوع و تخفیف شهریه و فرصت مناسب برای پرداخت شهریه دانشجویی و ده‌ها امتیاز و برتری نسبت به سایر مراکز و مؤسسات آموزشی در منطقه، تأثیر به‌سزا و قابل توجهی در رشد و شکوفایی فرهنگی – علمی و اقتصادی شهرستان ویژه مراغه گذاشته و به‌عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه مطرح است.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند