شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز134
بازدید های دیروز163
بازدید های این هفته643
بازدید های این ماه3696
کل بازدیدها794749
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
فرمانده سپاه ناحیه مراغه: برخی هنوز متوجه نیستند در جنگ با دشمن هستیم
یکشنبه, 08 مهر 1397 ساعت 11:55

فرمانده سپاه ناحیه مراغه:

برخی هنوز متوجه نیستند در جنگ با دشمن هستیم

فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: برخی هنوز باور ندارند در حال جنگ هستیم. دشمن از روش‌های تغییر رفتار می‌خواهد مسئولان ما را دوباره پای میز مذاکره بکشاند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مراغه، رضا سامی صبح امروز در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اظهار کرد: جنگ امروز دشمنان با نظام اسلامی، ترکیبی از جنگ نرم و جنگ سخت بوده که البته سخت‌تر از جنگ نظامی است.

وی با بیان اینکه هنوز دشمن دست از سر ما برنداشته است، گفت: از زمان پیروزی انقلاب، هر رئیس‌جمهوری در آمریکا سر کار آمد، بنای دشمنی با ایران گذاشت و در این ۴۰ سال هر توطئه و ترفندی علیه ملت ایران به کار بستند، تا آنان را به زانو درآورند که به حول و قوه الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، هر بار با شکست مواجه شدند.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه ادامه داد: برخی هنوز باور ندارند که در حال جنگ هستیم. همیشه در جنگ سخت، نمره قبولی داشته‌ایم؛ اما در جنگ‌های نرم و اقتصادی مشکل داریم، این‌ بار دشمن از روش‌های تغییر رفتار (با فشار تحریم‌ها و جنگ اقتصادی) قصد دارد مسئولان ما را دوباره پای میز مذاکره بکشاند.

وی با بیان اینکه دشمن می‌داند قدرت موشکی ایران یکی از عوامل اقتدار ماست؛ بنابراین با رویکرد بازدارندگی می‌خواهد جلوی افزایش قدرت موشکی و محبوبیت ما در منطقه را  بگیرد، گفت: دشمن با این رویکردها و از نظر سیاسی، اقتصادی و نظامی می‌خواهد با فشار بر حکومت و مردم، نقشه شوم براندازی خود را به اجرا درآورد.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: اگر بتوانیم در این جنگ اقتصادی و روانی نیز با نگاه جنگ سخت و با ایستادگی، ایثار، هم‌دلی، وحدت و اطاعت از ولایت، همچون دوران پرافتخار دفاع مقدس مقاومت کنیم، مطمئناً پیروزی با ما خواهد بود.

وی تأکید کرد: اگر بخواهیم در برابر شهدا روسفید باشیم و شرمنده خانواده معظم شهدا نباشیم، باید مدافع آرمان سرخ آنان باشیم و حرمت خونشان را نگه داریم و این انقلاب را به همان صورت که تحویل ما داده‌اند، به صاحبش امام عصر(عج ) تحویل بدهیم.

به گفته سامی، مقاومت اقتصادی، حمایت از تولید ایرانی، اطاعت از ولایت‌فقیه، شناختن نقشه‌های شوم دشمن، هوشیاری و بیداری، صبر، استقامت و وحدت کلمه، رمز پیروزی ما در برابر دشمنان قسم خورده است.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند