شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز128
بازدید های دیروز163
بازدید های این هفته637
بازدید های این ماه3690
کل بازدیدها794743
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس انجام شد؛ رونمایی از المان یادبود شهدای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه+تصاویر
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 06:46

به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس انجام شد؛

رونمایی از المان یادبود شهدای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه+تصاویر

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تجلیل از مقام شامخ و والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و چهار شهید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار و از المان یادبود این شهیدان والامقام پرده‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مراغه، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس ظهر امروز در راستای تجلیل از مقام شامخ و والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و چهار شهید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد.

 


 

این مراسم با حضور خانواده معظم شهدا، جمعی از بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج کارمندی و دانشجویی، استادان و مسئولان شهرستان، انجام و از المان یادبود این شهیدان والامقام پرده‌برداری شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در این مراسم گفت: جای خالی معنویت شهدای دانشجوی واحد مراغه در فضای علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی به‌شدت احساس می‌شد تا اینکه متولیان امور فرهنگی دانشگاه، به‌ویژه با پیگیری حوزه مقاومت بسیج کارمندی، استادان، دانشجویان و همکاری روابط عمومی دانشگاه نسبت به طراحی، ساخت و افتتاح این المان یادبود با حضور خانواده معظم شهیدان اقدام شد.

محمدرضا ولیلو گفت: هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی از حماسه ملت ایران و الگوی ملت‌های آزاده جهان است و از ثمرات بزرگ دوران دفاع مقدس، فرهنگ‌سازی آن همچون فرهنگ عاشورایی است که ما دانشگاهیان وظیفه داریم همیشه در تبیین ابعاد مختلف فرهنگی دفاع مقدس تلاش کنیم و فرهنگ ایثار، شهادت، خودباوری، استکبارستیزی، اعتماد به‌نفس، ساده‌زیستی، اتحاد و یک‌پارچگی، تقوای الهی و تمام کلمات مقدسی که زیبنده جامعه اسلامی است را ترویج بدهیم.

وی با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس طریق اتصال به ملکوت را به‌عنوان یک فرهنگ ارزشی هموار کرد، افزود: چهار شهید دانشجوی این واحد دانشگاهی با نام‌های شهید بهرام صدیق‌معتمد، علی نبئی، محمدتقی نصرتی‌آذر و داوود خیری فام برای همیشه محیط عطرآگینی را برای این دانشگاه ایجاد کرده‌اند و هر کس از کنار این یادمان بگذرد، ناخودآگاه ضمیرش به دوران دفاع مقدس پر خواهد کشید و به یاد خواهد آورد چه خون‌ها و چه جوانان پاکی فدا شدند تا امروز ما در امنیت و آرامش به تحصیل و کسب علم بپردازیم.

به گزارش خبرگزاری آنا، در آیین پرده‌برداری از یادمان شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با اعطای لوح و هدیه از خانواده معظم شهدا تجلیل شد.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند