شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز286
بازدید های دیروز207
بازدید های این هفته788
بازدید های این ماه4592
کل بازدیدها788765
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
بدرقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور
یکشنبه, 20 اسفند 1396 ساعت 10:48

بدرقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور

دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در قالب کاروان راهیان نور همانند سال‌های گذشته به مناطق عملیاتی و جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، 60 دانشجوی دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی مراغه طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه و مسئولان شهری و جانشین فرمانده سپاه و تعدادی از رؤسای دانشگاه های شهرستان مراغه به سوی مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی مراغه در مراسم بدرقه این دانشجویان گفت: «دیدار از مناطق جنگی کشور توسط جوانان نسل سوم انقلاب ضامن بقای آرمان های خون شهیدان و تداوم راه راستین آنهاست. جوانان باید با صحنه ها، دلاوری ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس از نزدیک آشنا شوند و با چشم خود ببینند در برابر هجوم ناجوانمردانه و ددمنشانه دشمن تا دندان مسلح، جوانان جان برکف و بی ادعای آن زمان، چه رشادتها و چه ایثارگری هایی کردند.»

 

دکتر محمدرضا ولیلو افزود: «انقلاب اسلامی مدیون خون شهیدان و خانواده معظم ایثارگران است. نسل امروز باید قدر ولی نعمتان انقلاب اسلامی را بدانند. بی شک اگر نتیجه جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس اینگونه و با سربلندی ایران اسلامی رقم نمی خورد، امروز معلوم نبود سرنوشت کشور و مردم ما چگونه بود. لذا استقلال، آزادی و امنیت امروز کشور و منطقه حاصل تلاش و ایثارگری جوانان پاکدامنی است که امروز جایشان خالی است.»

 

ولیلو گفت: «نسل جوان امروز ما خصوصا دانشجویان با حضور در مناطق جنگی، پا جای پای همان جوانان می گذارند و چند روزشان را در سنگرها، مسیرها، خاکریزها و پناهگاههای آنها می گذارند و تا حدودی حس می کنند که رزمندگان اسلام چه سختی های را تحمل کردند و چه موانعی را پشت سر گذاشتند تا وجب به وجب خاک عزیزمان را از دست ناپاک دشمن بعثی باز پس گیرند.»

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند