شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز261
بازدید های دیروز207
بازدید های این هفته763
بازدید های این ماه4567
کل بازدیدها788740
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
نماینده مردم مراغه مطرح کرد؛ خروج از وابستگی به اقتصاد نفتی با علم ثروت‌آفرین در دانشگاه‌ها
شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 05:02

نماینده مردم مراغه مطرح کرد؛

خروج از وابستگی به اقتصاد نفتی با علم ثروت‌آفرین در دانشگاه‌ها

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: مراکز دانشگاهی تکلیف مهمی در تثبیت عدالت اجتماعی و برابری در کشور دارند و از آنجایی که دانشگاه‌هامنشأ همه تحولات هستند با افزایش کیفیت آموزشی خود نقش اثرگذاری در این زمینه می توانند ایفا کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی جلیلی با حضور در کنفرانس ملی تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: «بقا و ماندگاری انسان ها در این عرصه پرشتاب که تحولات چشمگیر دارد، همانا جز با تدوین نظام باکیفیت و کاربردی آموزشی میسر نمی شود.»

وی افزود: «تربیت شهروندانی با درک اجتماعی بالا و اندیشه والاتر در گرو افزودن به کیفیت آموزشی کشور است. دانشگاه های ما موظف به رعایت استانداردهای علمی جهانی هستند و باید از رویه های سلیقه ای، منطقه ای و بومی در امور آموزشی پرهیز کنند.»

جلیلی از دست اندرکاران این همایش تشکر کرد و افزود: «برگزاری کنفرانس هایی همانند این همایش که به مقوله مهمی در اقتصاد و اثرگذار در رشد و شکوفایی کشور پرداخته است، بسیار جالب و تحسین برانگیز است. اگر خروجی این همایش ها نتیجه ای کاربردی تر و کارآفرین تر داشته باشد ما می توانیم امیدوار باشیم که در آینده نزدیک مشکل اشتغال و اقتصاد کشور می تواند حل شود.»

نماینده مردم مراغه و عجب شیر با اشاره به تک نرخی بودن اقتصاد کشور و وابستگی آن به نفت گفت: «دشمنان این نظام و انقلاب از این نقطه ضعف ما در طول تاریخ استفاده کرده و هر زمان که خواسته اند به این مردم و انقلاب آسیب برسانند با وارد کردن یک شوک به اقتصاد ما، مشکلات فراوانی را به بار آورده اند. پس اگر ما بتوانیم ایده ها و تجربیات خودمان را بصورت کاربردی وارد اقتصاد بکنیم و علم ثروت آفرین بسازیم، از این رکود خارج و وابستگی خود را به اقتصاد نفت از بین خواهیم برد.»

وی دانشجویان را به آموزش 3 مهارت در زندگی دعوت کرد و گفت: «دانشجویان زمانی به مرحله استادی و پختگی می رسند که دارای این 3 مهارت باشند. مهارت انسانی اعم از نوع دوستی و همدلی. مهارت کیفیت زندگی اجتماعی و مهارت شخصی اعم از ایده پردازی، انجام درست امور و مدیریت زمان.»

این نماینده، مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی را تحسین کرد و ادامه داد: «با وجود اینکه دانشگاه آزاد ریالی از بودجه دولت دریافت نمی کند و بودجه آن در مقایسه با دانشگاه های مشابه دولتی، بسیار پایین است، اما از مدیریت هوشمندانه و اثرگذارتری برخوردار است و از این روست که سال ها از تأسیس آن می گذرد اما همچنان سرحال و با توان علمی بالا روی پای خود ایستاده است.»

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند