شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز9
بازدید های دیروز295
بازدید های این هفته806
بازدید های این ماه4610
کل بازدیدها788783
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
حفظ انقلاب مهم‌ترین اصل است
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 12:06

رئیس واحد مراغه:

حفظ انقلاب مهم‌ترین اصل است

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: بزرگداشت دهه فجر فقط گرامیداشت خاطره شیرین انقلاب نیست بلکه اصل آن، استمرار انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدرضا ولیلو در همایش انقلابیون فاطمی با تبریک ایام الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: «انقلاب اسلامی ادامه منطقی قیام امامان و پیشوایان دینی و مذهبی ما از صدر اسلام تاکنون علیه ظلم، استبداد و بی دینی بوده و به برکت آن جان های پاک و انفاس قدسی، این انقلاب تا به امروز روی پای خود ایستاده و به حیات پر افتخار و پر صلابت خود ادامه خواهد داد.»

وی تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر انقلاب اسلامی را یک اتفاق معنوی و خاص عنوان کرد و گفت: «فاطمیه یعنی شناخت دوست از دشمن، یعنی تا پای جان به دفاع از دین برخاستن و کنارزدن رهزنان دین، شناخت علوم دینداری، عمل به واجبات و پرهیز از محرمات، شناخت آفات دینداری و اینکه کدام چیزها انسان را از دین خارج می کند است.»

رئیس واحد مراغه افزود: انقلاب ما سرآغاز جنبش های اسلامی منطقه و حتی فرامنطقه ای شده است. باید مراقب باشیم از حرکت تپنده انقلاب بازنمانیم. ما شیعه قیام سرخ حسینیم و منتظرقائم آل محمد(ص) و مصداق بارز آیه شریفه «ونرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین » هستیم. ما استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را آسان بدست نیاورده ایم که به آسانی از دست بدهیم.

ولیلو گفت: «انقلاب اسلامی، متعلق به همه مردم و ملت است و هیچ قوم، قشرو جناح خاصی نمی تواند آن را به نفع خود مصادره کند.98 درصد مردم به آن رأی آری داده اند و امروز هم باید تمام اقوام، اقشار،و جناح هال با اتحاد کامل از منافع آن دفاع کنند.»

رئیس واحد مراغه خاطرنشان کرد: «حضور آگاهانه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن یکی از زیباترین جلوه های قدرت لایزال الهی است وعامل بقا و توفندگی انقلاب است و تا این حضور پر شکوه ادامه دارد، دشمن نخواهد توانست سیطره دوباره حود را بر کشورعزیز ایران برقرار کند.»

همایش انقلابیون فاطمی در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه با حضور فرماندهان و اعضای شورای پایگاههای مقاومت بسیج کارمندان ادارات شهرستان مراغه به همت پایگاه مقاومت بسیج کارمندی واحد، در دانشگاه آزاداسلامی مراغه برگزار شد.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند