شماره مستقيم

امور ثبت نام دانشگاه

041-37453008

37457073


شماره تلفکس

امور شهریه

041-37456561


تلفنخانه دانشگاه

041-37454506-9

شماره های داخلی دانشگاه 

دكتر محمدرضا وليلو

رييس دانشگاه آزاد

اسلامي واحد مراغه

  mr_valilu@yahoo.com


 


 
 
 
عملکرد حوزه امتحانات را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
 
 
 

 

عكس صفحه اول

روزنامه هاي امروز

 

 

هرروز با

روزنامه فرهیختگان

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
بازدید های امروز15
بازدید های دیروز295
بازدید های این هفته812
بازدید های این ماه4616
کل بازدیدها788789
 
 
 
 
 
     
     
     
 

 

 
 
 
 
حضور در راهپیمایی دشمن شکن 13 دیماه 1396
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 12:07

امروز بار دیگر دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با اقشار مردم همراه شدند تا توطئه‌ای دیگر از سوی دشمن را خنثی کنند و خاک ناامیدی بر صورت دشمن بپاشند.

به گزارش خبرنگار آنا‌، استادان، کارکنان، دانشجویان و دانش آموزان (سمایی ها) خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی مراغه صبح امروز و همزمان با مردم در جای‌جای ایران اسلامی همراه شدن و با حضور در راهپیمایی سراسری 13 دی با محکومیت فتنه های اخیر دشمنان اسلام و انقلاب و اغتشاشات و اخلال نظم و امنیت عمومی بار دیگر پیمان خویش را با رهبر معظم انقلاب و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی اعلام کردند.

دانشگاهیان در راهپیمایی امروز خشم و انزجار خود را از تحرکات اخیر دشمن و هنجارشکنان وابسته به استکبار جهانی در کشور اعلام کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه همراه با مردم انقلابی و ولایت مدار با حرکت در مسیرهای از پیش تعیین شده و با دادن شعارهای انقلابی و حمل پلاکارد، حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری اعلام کردند و با نمایش شکوه وحدت، پیام خود را به گوش دشمنان نظام اسلامی و هنجارشکنان رساندند.

استادان، کارکنان و دانشجویان، هنجارشکنی فرصت طلبان در تجمعات غیر قانونی اخیر را در تعارض با منافع و مصالح ملی و دستاویز دشمنان قسم خورده این مرز و بوم دانسته و اینگونه اقدامات را شدیدا محکوم کردند.


دانشگاهیان و مردم در این راهپیمایی ها با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه از آشوب های اخیر اعلام برائت کرده و حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند و از انتقادات سازنده و قانونی حمایت کردند و از دولت خواستند نسبت به رفع معضلات جامعه، اعم از بیکاری، مشکلات معیشتی و اقتصادی، گرانی و فساد و ... اقدامات اساسی و عاجل صورت دهد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با محکومیت اغتشاشات اخیر خواستار پایان یافتن ناآرامی ها، تخریب اموال عمومی و دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران شدند.

نظر ها
افزودن جدید
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
   

iau-markazi

تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه مي باشد.
طراحي و پشتيباني : شرکت سامان ارتباط سهند